آموزش حسابداری به زبان ساده

اگر هیچ شناختی نسبت به دانش حسابداری ندارید یا فارغ التحصیل حسابداری هستید و نگران بازار کار می باشید، شک نکنید آموزش حسابداری به زبان ساده مناسب شما است. به عبارتی بهتر:

  • اگر بیکارید و به دنبال شغلی در حوزه حسابداری می گردید بدانید ثبت نام در این دوره آموزشی برای شما بهترین انتخاب ممکن است.
  • اگر مدیرعامل شرکتی هستید و می خواهید سر از کار حسابدارهایتان در آورید حتماً شرکت در این دوره آموزشی را به شما توصیه می کنیم.
  • اگر به عنوان سرمایه گذار در بازارهایی مانند بورس فعالیت می کنید، این دوره دید وسیع تری به شما می بخشد.

معرفی مدرس و محتوای دوره

مدرس دوره آموزشی حسابداری به زبان ساده – آقای حمیدرضا خداپرست – مولف و نویسنده ۹ جلد کتاب از جمله «اصول حسابداری ۱» دانشگاه افسری امام علی (ع) بوده و با بیش از ۱۵ سال سابقه اجرایی از جمله در شرکت های ایرانسل، داروسازی کیمیدارو (سهامی عام)، توسعه صنایع غذایی رشد (سهامی خاص) و… و تدریس حسابداری می باشد.

شما با شرکت در این دوره آموزشی مبانی اولیه و مقدماتی حسابداری، تجزیه و تحلیل های پایه، دفترنویسی، حسابداری موسسات و شرکت های خدماتی و بازرگانی، حسابداری صندوق و تنخواه، حسابداری مطالبات و… را به زبانی ساده و روان یاد خواهید گرفت و آماده حضور در بازار کار می شوید.

کلاس درس آموزش حسابداری به زبان ساده به صورت غیر حضوری (آنلاین) به مدت ۳۰ روز برگزار می شود. شهریه این دوره آموزشی تنها مبلغ ششصد هزار تومان (۶۰۰,۰۰۰ تومان) می باشد. پس از ثبت نام، دسترسی شما به کلاس، محتوای درس ها و شماره تماس مستقیم مدرس ایجاد می شود.

ثبت نام در دوره ورود به کلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا