کارآفرین موفق

تی گرین: بنیانگذار شرکت نیلز

تی گرین (Thea Green) بهترین زمان ممکن را برای شروع کسب و کار خود که انجام تزئینات روی ناخن خانم ها است، انتخاب کرد. در سال 1999 میلادی که زمان اوج گیری اینترنت بود و با وجود تجربه اندک توانست سرمایه نسبتاً خوبی را برای شروع کار جذب کند. او می گوید: «برای جذب سرمایه به همه جا سر زدم و با همه کس صحبت کردم.»

(بیشتر…)

توسط گزارش روز، قبل
کارآفرین موفق

راس لی: بنیانگذار شرکت بارکد ورهاوس

راس لی (Ross Lee) به عنوان جوان ترین فرزند خانواده فرصت داشت تا از تجربیات شش برادر بزرگتر از خودش استفاده کند. لی می گوید: «با اینکه ثروت چندانی نداشتیم اما از تمام لحظات زندگی لذت می بردیم. اکثر وسائل مورد نیاز را خودمان درست می کردیم. به عنوان مثال دوچرخه هایمان را خودمان درست کرده بودیم.»

(بیشتر…)

توسط گزارش روز، قبل
کارآفرین موفق

گیلز هنشل: بنیانگذار شرکت Olives Et Al

گیلز هنشل (Giles Henschel) کار خود را به عنوان یک شخص نظامی شروع کرد. وی به این کار به شدت علاقه داشت ولی بعد از 10 سال به این فکر افتاد وقت آن رسیده که کار جدیدی را شروع کند. ولی متاسفانه خیلی زود متوجه شد که به هیچ وجه در زمینه تجارت تجربه کافی ندارد و بعد از یکسری تلاش های بیهوده به منظور پیدا کردن زمینه کاری مناسب، در یک موسسه خیریه مشغول به کار شد.

(بیشتر…)

توسط گزارش روز، قبل
کارآفرین موفق

الیور برندون: بنیانگذار شرکت مسافرتی ATD

الیور برندون (Oliver Brendon) شخصی است که راه های پول در آوردن را به خوبی می داند، ولی متاسفانه نمی داند آن را چگونه مدیریت نکند. با وجود اینکه وی صاحب یک کسب و کار سودآور می باشد، بطوریکه سود حاصل از فروش آن 38 میلیون پوند تخمین زده شده است، هنوز نتوانسته است اقساط مربوط به خانه خود را بطور کامل بازپرداخت کند.

(بیشتر…)

توسط گزارش روز، قبل
کارآفرین موفق

لارا تنیسون: بنیانگذار جوجو مامان بِ بِ

هنگامی که لارا تنیسون (Laura Tenison) می خواست اولین کارآگاه خیاطی خود را تاسیس کند با یک مشکل کوچک مواجه شد. برای راه اندازی چنین کسب و کاری به مقدار زیادی هزینه اولین نیاز داشت در حالی که او بسیار جوان بود و تقریباً هیچ پولی در اختیار نداشت.

(بیشتر…)

توسط گزارش روز، قبل
زندگینامه

وارن بنیس کیست؟

وارن بنیس (Warren Gamaliel Bennis) در سن 19 سالگی یکی از جوان ترین فرماندهان پیاده نظام بود که در طول جنگ جهانی دوم در بین نیروهای متحدین در اروپا خدمت می کرد. پس از بازگشت به ایالات متحده و هنگامی که در کالج آنتیوک مشغول تحصیل بود داگلاس مک گروگر را به عنوان مربی و مرشد خود انتخاب کرد. داگلاس گروگر یکی از نظریه پردازان صاحب نظر مدیریت و از پیروان آبراهام مازلو بود.

(بیشتر…)

توسط گزارش روز، قبل
زندگینامه

بنجامین فرانکلین کیست؟

بنجامین فرانکلین (Benjamin Franklin) متولد سال 1706 و پسر یک شمع ساز بود. او کوچکترین فرزند در میان 17 خواهر و برادر بود. زندگی حرفه ای او با دستیاری برادرش شروع شد که در زمینه تولید اولین روزنامه های آمریکا فعالیت داشت. فرانکلین اولین کارگاه چاپ شخصی اش را در فیلادفیا تاسیس کرد و در اواخر بیست سالگی چاپ سالنامه فوق العاده موفق ریچارد مسکین را شروع کرد.

(بیشتر…)

توسط گزارش روز، قبل
زندگینامه

ناپلئون هیل کیست؟

ناپلئون هیل (Napoleon Hill) در سال 1883 در یک کلبه تک اتاقی واقع در شهرک وایز در ایالت ویرجینیا به دنیا آمد. وقتی مادرش را از دست داد فقط 10 سال داشت. او یکی از شلوغ ترین کودکان شهرکی بود که در آن زندگی می کرد ولی نامادری اش او را تشویق کرد که درس بخواند و باسواد شود. او در 15 سالگی برای مجله های محلی مقاله می نوشت.

(بیشتر…)

توسط گزارش روز، قبل