خانه / چگونه با گزارش روز پیشرفت کنید؟

چگونه با گزارش روز پیشرفت کنید؟

خب، برای پاسخ به این گونه سوال ها؛ بگذارید با این موضوع شروع کنیم که آیا باید از فناوری های جدید استفاده کنیم؟

در پاسخ به سوال «آیا باید از فناوری های جدید استفاده کنیم؟» باید گفته شود: «اگر می خواهیم موفق شویم! بله؛ حتماً.»

فناوری قدرت رقابت ما را با کسب و کارهای سنتی افزایش داده و هزینه های اداری، کارمندان بی فایده! و… را کاهش می دهد. با فناوری می توانیم کارها را موثرتر اداره کنیم و بیشتر روی فعالیت هایی تمرکز نماییم که درآمدمان را ایجاد می کنند.

به عنوان مثال فروش اینترنتی را در نظر بگیرید. هر ساله، بیش از ۴۰ میلیون نفر در سراسر آمریکا از خانه و به صورت آنلاین خرید کرده و بیش از ۱۲۰ میلیارد دلار پول می پردازند. البته این آمار، نشانگر قدرت واقعی اینترنت نیست. در کنار این خریدها، افراد بسیار زیاد دیگری نیز هستند که به صورت آنلاین جستجو می کنند. به عبارتی آنها خودشان خدمات و فروشنده را پیدا می کنند. شاید فروشنده هیچ وقت به سراغ آنها نرود؛ یا اگر بهتر بگوییم شاید فروشنده هیچ وقت فکرش را هم نکند که آنها هم می توانند از خدمات و محصولات او استفاده کنند. اما این افراد، فروشنده را در اینترنت پیدا می کنند و مشتری او می شوند.

بنابراین حضور در اینترنت و ابزارهای مرتبط با آن (به عنوان یک فناوری) می تواند اطلاعات مهمی را سریع، ارزان و به راحتی در اختیار افراد بسیاری قرار دهد. همچنین اینترنت، شرایطی را فراهم می کند تا ارسال پیام های از پیش تعیین شده، زمان بندی ارسال پیام و پیگیری را راحت تر انجام دهیم.

بطورکلی این مثال تنها بخشی از امکانات نامحدود فناوری های جدید است که برای موفقیت باید روی آنها حساب ویژه ای باز کنیم.

اما پورتال خبری گزارش روز چه کمکی می تواند به شما در این روند بکند؟

۱) آیا تا به حال در دنیای اینترنت حضور نداشته اید؟ آیا می خواهید با راه اندازی یک وب سایت شروع کنید؟

اگر از مشاوره گزارش روز استفاده کنید انجام این کار برایتان بسیار راحت و سریع خواهد بود. خیلی راحت و ارزان. همین الان با ایمیل support@reportday.ir تماس بگیرید. هزینه ی اولین مشاوره تنها ۱۰ هزار تومان خواهد بود اما می تواند برای شما میلیاردها تومان بازدهی داشته باشد.

۲) آیا وب سایت دارید و می خواهید در جستجوهای موتورهای جستجو رتبه بهتری داشته باشید؟ می خواهید بیشتر دیده شوید؟ آیا محتوای خوبی منتشر می کنید اما بازدهی لازم را از آنها کسب نمی کنید؟

خب؛ از خدمات بلندمدت RSS گزارش روز استفاده کنید.

خدمات RSS گزارش روز چیست؟
احتمالاً شما هم در مورد تاثیرهای مثبت تبلیغ متنی برای وب سایت خود خوانده اید. البته با یکسری اما و اگرها! و در شرایط خاص.

اما راه بهتری نیز وجود دارد که پورتال خبری گزارش روز، آن را برای شما فراهم کرده است.

برای تشریح این راه بهتر، لازم است ابتدا به این مورد اشاره داشته باشیم که شما با خرید تبلیغ متنی تنها می توانید به مدت محدود به یکی از صفحات وب سایت تان لینک بدهید. به عنوان مثال یک لینک یک ماهه به صفحه اول سایت تان می دهید و تمام. شما نمی توانید به همه ی صفحات وب سایت تان لینک بدهید و تنها باید امیدوار باشید که عنکبوت های موتورهای جستجو وارد سایت تان شوند و در آن بچرخند! و شاید به سراغ سایر مطالب تان بروند.

حالا اگر می خواهید تک تک مطالب تان را به موتورهای جستجو معرفی کنید، و برای هر کدام یک لینک معتبر و عالی از گزارش روز دریافت کنید، کافی است تنها برای یکبار RSSهای وب سایت خود را در اختیار گزارش روز قرار دهید. خیلی راحت و ارزان.

گزارش روز RSSهای وب سایت شما را در دسته بندی مناسب قرار می دهد و به این ترتیب تمامی مطالبی که در گذشته نوشته اید و مطالبی که در آینده می نویسید در گزارش روز به اسم و لینک به وب سایت شما منتشر می شوند و با این کار شما چندین لینک بسیار معتبر از گزارش روز به وب سایت خود بدست آورده اید. آن هم نه برای مدت محدود بلکه برای بلندمدت. (تا زمانی که ما و شما در اینترنت هستیم.)

می خواهید از این فرصت عالی استفاده کنید؟ خب، همین الان با ایمیل support@reportday.ir تماس بگیرید. هزینه ی درج هر RSS تنها ۱۰ هزار تومان خواهد بود اما می تواند تا سال ها، لینک معتبری برای هزاران مطالب شما بسازد.