شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
راهنما و نیازمندی های رایگان خرید و فروش، استخدام و خدمات در ایران

خدمات تبلیغاتی گزارش روز

پورتال خبری گزارش روز هر ثانیه، یک خبرِ دستِ اول از اخبار ایران و بین الملل، علمی و آموزشی، فرهنگ و هنر، سیاسی و اقتصادی، اجتماعی، ورزشی و… را از سطح وب جمع آوری می کند و در اختیار عموم قرار می دهد.

گزارش روز به ۵ روش می تواند به توسعه کسب و کارها کمک کند:

۱) نمایش بنر تبلیغاتی
گزارش روز می تواند در بالای همه صفحات سایت و فریم خبرها یک بنر ۶۰×۴۶۸ را به صورت تصادفی (Random) نشان دهد. اگر می خواهید در این جایگاه تبلیغ کنید و دیده شوید، کافی است به آدرس https://youc.ir/advertising مراجعه کنید و ردیف ۳ تبلیغات را برای سه ماه سفارش دهید. به عبارتی با سفارش تبلیغات سه ماهه در پورتال یو سی (شما می توانید)، نه تنها تبلیغات شما در یو سی نشان داده می شود بلکه بنر ۶۰×۴۶۸ شما در بالای گزارش روز نیز نشان داده می شود.

۲) درج تبلیغات متنی
گزارش روز می تواند در پایین تمام صفحات داخلی سایت، لینک به وب سایت شما بدهد. اگر می خواهید در این جایگاه تبلیغ کنید و از امتیاز موتورهای جستجو برخوردار باشید، کافی است به آدرس https://youc.ir/advertising مراجعه کنید و تبلیغ متنی ویژه را برای سه ماه سفارش دهید. به عبارتی با سفارش تبلیغات سه ماهه در یو سی، از دو سایت معتبر لینک مستقیم دریافت خواهید کرد.

۳) درج RSS سایت شما در گزارش روز
گزارش روز می تواند مقالات، اخبار، نوشته ها و… وب سایت شما را نیز در صورت مورد تایید بودن نشان دهد که اینکار از لحاظ سئو و ورودی بیشتر می تواند به سایت شما کمک کند. در حال حاضر برای درج هر آدرس RSS، مبلغ ۲۰ هزار تومان برای یکسال دریافت می شود. کافی است با [email protected] در ارتباط باشید.

۴) ارسال ایمیل انبوه
گزارش روز می تواند ایمیل های انبوه شما را به بانک ایمیل های خودتان یا بانک ایمیل اختصاصی خود ارسال کند. به عبارتی اگر شما بانک ایمیلی از مخاطبان و مشتریان خود دارید اما زیر ساخت لازم را ندارید، می توانید اینکار را به گزارش روز بسپارید. همچنین گزارش روز بانک ایمیلی از افراد واقعی و فعال در اینترنت را در اختیار دارد که شما می توانید به آنها نیز ایمیل ارسال کنید. اگر می خواهید از خدمات ارسال ایمیل انبوه گزارش روز استفاده کنید، کافی است با [email protected] در ارتباط باشید.

۵) ارسال پیام کوتاه انبوه
گزارش روز می تواند به بازارهای هدف مختلف (بر اساس جنسیت، سن، موقعیت جغرافیایی، شغل و…)، پیام کوتاه انبوه و ارزان ارسال کند. اگر می خواهید از خدمات ارسال پیام کوتاه انبوه گزارش روز استفاده کنید، کافی است با [email protected] در ارتباط باشید.